Přeskočit na obsah

Zaměstnanci na dočasné přidělení

Zaměstnanci na dočasné přidělení

Službou krátkodobého i dlouhodobého zapůjčení pracovníků vám pomůžeme vykrýt personální výkyvy ve výrobě..


Blue Staffing 

Zajistíme pro vás nábor dočasných zaměstnanců, tzv. modrých límečků. Jedná se o lidi vykonávající fyzickou práci (dělník ve výrobě, skladník, aj.). Jde o službu dočasného přidělení k uživateli, kdy zaměstnavatelem je agentura a uživatelem je klient. Modrá barva a tudíž vzniklý pojem „modré límečky“ není vybrán náhodně, ale odkazuje na modré pracovní oblečení dělníků – montérky.


White collar staffing

Z různých zdrojů vyhledáme, agenturně zaměstnáme a dočasně vám přidělíme nejen admin role, ale i kvalifikované odborníky v rámci středního a vyššího managementu (white collar). White Collar Staffing je optimální variantou v případě „hiring freeze“ nebo řešením pro nedostatek „headcounts“.


Master Vendor

Jedná se o moderní přístup ve skupině více dodavatelů. Základem konceptu je reorganizace a převedení vybraných procesů personálního oddělení, výroby i dodavatelských vztahů „agentura – uživatel“ pod vybranou vedoucí agenturu, která se stává tzv. Master Vendor.  


High Volume Recruitment

Hravě si poradíme i s náborem většího počtu uchazečů do vaší společnosti. V rámci High Volume Recruitmentu vám takto dodáme vhodné kandidáty na danou pozici, a to buď na dočasné přidělení, nebo do kmenového stavu.  


Outstaffing

Jestliže jako společnost máte interní FTE, my jsme vám v případě potřeby schopni outsourcovat HR péči o vaše současné zaměstnance, případně je rovnou převzít do agenturního stavu pod naši společnost. 


Zahraniční zaměstnanci z EU a ze 3. zemí 

Nábor a vízový proces zaměstnanců zajistíme napříč zeměmi celého světa. Díky mezinárodní pobočkové síti vám najdeme vhodné kandidáty. Naše pobočková síť se nachází v Česku, Slovensku, Polsku, Německu, Maďarsku, Srbsku a Rumunsku. Spolupracujeme s dalšími partnery po celém světě, kteří mohou pomoci s náborem v zemích, jako je Gruzie, Filipíny, Moldavsko, Makedonie, Kazachstán, Kyrgyzstán, Mongolsko, Indonésie a další.

Zobrazit více informací

Typy zaměstnání

SCHENGENSKÉ VÍZUM

Krátkodobé zaměstnávání do 90 dnů, bez možnosti prodloužení; možné pouze opakované návraty v rámci pravidla 90/180. Tento typ víza pro pracovníky je optimální pro zaměstnance z okolních evropských zemí, které nejsou součástí EU. Nástup je možný již od 2 měsíců.

ZAMĚSTNANECKÁ KARTA NA ZÁKLADĚ VLÁDNÍHO PROGRAMU

Vládní program kvalifikovaný / vysoce kvalifikovaný zaměstnanec.

Program kvalifikovaný zaměstnanec

Pozice CZ-ISCO 4-8, přímý zaměstnavatel, teritoriální omezení, mzdové kritérium.

Program vysoce kvalifikovaný zaměstnanec

Klasifikace zaměstnání CZ-ISCO vykonávají činnost v hlavních třídách 1–3 v oblasti výroby, služeb nebo ve veřejném sektoru.

ZAMĚSTNANECKÁ KARTA MIMO VLÁDNÍ PROGRAMY

Všechny pozice, i pro agentury práce, teritoriální omezení.

MODRÁ KARTA

Dlouhodobé zaměstnávání až na 2 roky pro vysoce kvalifikované osoby s vysokoškolským vzděláním. Tato pozice musí splňovat nárok na hrubou mzdu v minimální výši 60 530 Kč.


docasne

Kontaktujte nás

Pole označená * jsou povinná.
Hrdina k vaším službám