Přeskočit na obsah

HR služby

HR služby

Jsme společnost, která vám může mnoho nabídnout. Jsme schopni vám zajistit stálou přítomnost našeho zaměstnance na vaší pobočce. Bude v centru dění a účastnit se vašich porad. Velkou výhodou je, že tak máte našeho člověka vždy po ruce a skvěle rozumí vašemu businessu. Kromě HR jsme vaším partnerem i v dalších oborech. Poskytneme vám služby profesionálního týmu v oblastech Payroll, IT, marketingu a dalších.


Onsite řešení

Jsme schopni vám zajistit stálou přítomnost našeho zaměstnance na vaší pobočce. Bude v centru dění a bude se účastnit vašich porad. Velkou výhodou je, že tak máte vždy po ruce našeho člověka, který skvěle rozumí vašemu byznysu.


Payroll

Služba Payroll je přesně pro vás, pokud nechcete vést mzdovou a personální agendu, jako např. mzdy, docházky, pojištění, zpracování daní. Náš tým specialistů, kontrolorů a mzdových účetních se profesionálně postará o vaše finance a zajistí plynulý chod plateb a finančních transakcí. Diskrétnost je samozřejmostí.


HR školení

Jsme profesionálové v HR, a proto vám můžeme nabídnout edukaci vašeho HR týmu, jak na pravidelné, tak jednorázové bázi. Máme vlastní program Elite Recruitment Training pro trénink a rozvoj vašich zaměstnanců ušitý na míru vašim potřebám.


HR marketing solution

V rámci hledání vhodných kandidátů realizujeme kampaně na více než 15 marketingových platformách. Díky hiring marketingu a investicím do reklamy na hledání kandidátů ročně zpracujeme kolem 195 000 reakcí od zájemců o práci.


HR Interim management řešení

Naší službou Interim Management vám na předem definované období dodáme zkušeného managera v době, kdy chystáte zásadní změny nebo potřebujete externí pomoc při řešení aktuální potřeby zvládnutí projektu.
Mimo manažerských pozic dodáme také specializované pracovníky na pozice, které aktuálně nemáte interně k dispozici, případně nemáte možnost standardního náboru, např. při nemožnosti navýšení headcountu.


Outplacement

Pokud vás okolnosti nutí snížit počet zaměstnanců, v rámci zachování dobrého jména vaší společnosti zajistíme „Outplacement“. Odcházející zaměstnance provedeme nepříznivou situací a v rámci personálního poradenství zajistíme kompletní servis a podporu při hledání budoucího uplatnění.


Market scan & analýzy

Pro naše klienty zajišťujeme průzkumy mezd a benefitů, a to na základě aktuální situace na lokálním trhu. Dále zajistíme průzkum spokojenosti interních zaměstnanců připravený pomocí na míru sestavených dotazníků. Také se věnujeme analýze celého nebo části náborového procesu na straně klienta od HR marketingu až po fluktuaci. Pokud se vám nábory z nějakého důvodu nedaří, rádi se na to podíváme a navrhneme řešení.


HR služby Manuvia

Kontaktujte nás

Pole označená * jsou povinná.
Hrdina k vaším službám