Staňte sa členom nášho tímu!

Hľadáme kolegov, ktorí sa neboja výziev a chcú rozvíjať svoje schopnosti. Ak sa chcete zamestnať v našej spoločnosti, určite sa nám ozvite!

Hľadáme nových kolegov:

Náplň práce:

  • Kompletné vedenie podvojného účtovníctva pridelených firiem
  • Spracovanie účtovných dokladov
  • Zostavovanie účtovných výkazov, mesačných reportov a ročných uzávierok
  • Komunikácia s úradmi a bankami
  • Správa majetku a pohľadávok
  • Spracovanie daňových priznaní a hlásení o DPH
  • Spracovanie a zasielanie štatistických výkazov

Naše očakávania od kandidáta:

  • Min. stredoškolské vzdelanie v oblasti ekonómie, účtovníctva
  • Všeobecná znalosť účtovných predpisov, podvojného účtovníctva
  • Prax na obdobnej pozícii výhodou
  • Orientácia v účtovnom programe POHODA
  • Preukázateľná užívateľská znalosť MS Office (Excel, Word, Outlook)
  • Logické myslenie, precíznosť
  • Samostatnosť, zodpovednosť

Čo ponúkame:

  • Dlhodobú spoluprácu na HPP
  • Pravidelnú pracovnú dobu PO-PIA 7:30-15:30
  • Príjemné pracovné prostredie v modernej kancelárskej budove
  • Vstupné zaškolenie
  • Priebežné odborné školenia na aktuálne témy

Sprostredkovanie práce – práca je pre českého zamestnávateľa
Počet hľadaných zamestnancov: 2
Miesto výkonu práce: Ostrava
Termín nástupu: jún/júl 2019

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite nám, prosím, svoj pracovný životopis prostredníctvom “kontaktného formulára”

Pre viac informácií nás môžete kontaktovať na:
+420 770 177 423 / +420 739 488 388
alebo na internalrecruitment@manuvia.com

  • Spracovanie a aktualizácia pracovno-právnych dokumentov zamestnancov
  • Príprava a spracovanie obchodných zmlúv
  • Kontrola interných predpisov
  • Právne úpravy a aktualizácia prevádzkovo technického manuálu
  • Pravidelný reporting vedeniu spoločnosti o aktivitách
  • Riešenie cudzojazyčnej agendy, poradenstvo v oblasti zamestnávania cudzincov
  • Preklady a pripomienkovanie cudzojazyčných zmlúv
  • Dohľad nad archiváciou agendy obchodno-dodávateľských zmlúv
  • Školenie zamestnancov a zamestnancov obchodných partnerských spoločností
  • Plnenie ďalších úloh podľa zadania nadriadeného zamestnanca

  • VŠ vzdelanie II. stupňa v odbore právo
  • Znalosť pracovného a obchodného práva
  • Znalosť slovenského právneho poriadku výhodou
  • Znalosť anglického a nemeckého jazyka výhodou
  • Užívateľská znalosť MS Office (Excel, PowerPoint, Word, Outlook)
  • Samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť
  • Schopnosť vyjednávať
  • Časová a geografická flexibilita
  • Vodičský preukaz sk. B

  • Príležitosť stať sa súčasťou právneho oddelenia v rastúcej spoločnosti
  • Dlhodobú spoluprácu na HPP s možnosťou zmluvy na dobu neurčitú
  • Príjemné pracovné prostredie v modernej kancelárskej budove
  • Služobný notebook a telefón
  • Profesijný a osobnostný rast
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie, bonusy

Počet hľadaných zamestnancov: 1
Termín nástupu: možný ihneď

+420 770 177 423 / +420 739 488 388

Máte prehľad vo svete marketingu? Baví vás sledovať aktuálne trendy? Láka vás stať sa súčasťou marketingového tímu, ktorý pripravuje kampane v 6-tich krajinách? Chcete nám pomôcť vypracovať sa medzi Top 5 personálnych agentúr v strednej Európe?

Na marketingu hľadáme posilu, odborníka, ktorý má skúsenosti s projektovým manažmentom, vie zmýšľať kreatívne, ale aj v číslach. Ak sa nebojíte výziev a projektov medzinárodného charakteru, pôsobíte v marketingu minimálne 4 roky a máte chuť sa neustále rozvíjať, hľadáme možno práve vás!

Čo bude vašou úlohou?

  • Pripravovať projekty súvisiace s rozvojom a podporou značky Manuvia na 6-tich trhoch v Európe
  • Pracovať na organizovaní, príprave a propagácii eventov vlastných alebo ako partner konferencie/podujatia
  • Rozvíjať PR spoločnosti, komunikovať s PR agentúrou, médiami a novinármi. Pripravovať vyjadrenia pre médiá
  • Projektovo riadiť brandové alebo produktové kampane. Stanovovať ich ciele, komunikovať s oddeleniami a kolegami v rámci spoločnosti o ich príprave. Dávať správne inštrukcie agentúre alebo kolegom, ktorí budú kampaň realizovať. Vyhodnocovať kampane a realizovať testovanie ich textov, dizajnu či cielenia
  • Pripravovať kreatívne zadania a dokázať realizovať kreatívne nápady marketingového tímu

Čo vám ponúkame?

  • Zaujímavé finančné ohodnotenie
  • Možnosť pracovať z domu, flexibilná pracovná doba
  • Možnosť rozvoja, školení a tréningov
  • Firemný notebook a mobil
  • Prácu v dynamickom tíme, ktorý rád tvorí nové veci a spúšťa trendy projekty

Čo od vás očakávame?

  • Mať prehľad vo svete marketingu, reklamy, online aj offline trendoch
  • Rozumieť digitálnym produktom a vedieť ich implementovať v kampaniach
  • Prax 4 roky v reklamnej agentúre alebo v marketingu
  • Okrem slovenčiny plynule ovládať aj anglický jazyk
  • Ovládať MS PowerPoint a MS Excel na pokročilej úrovni
  • Komunikatívnosť, samostatnosť a silný zmysel pre detail
  • Táto pozícia prináša možnosť cestovať v rámci strednej Európy a Nemecka

Požadujeme od vás:

  • Vysokoškolské vzdelanie
  • Min. 4 roky praxe v reklamnej agentúre alebo na marketingovom oddelení
  • Výbornú znalosť marketingu a najnovších trendov
  • Skúsenosti s manažovaním kampaní, od prípravy stratégie, spustenia, optimalizácie a vyhodnotenia
  • Motiváciu a chuť pracovať na sebe
  • Anglický jazyk – úroveň B1 (mierne pokročilý)

Mesačný plat: 1 500 – 1 900 € brutto
Miesto výkonu práce: Košice alebo Bratislava
Termín nástupu: ihneď

marketing@manuvia.com

Nezaujala vás žiadna z uvedených ponúk?

Máte záujem o prácu u nás, ale žiadna zo zverejnených ponúk nezodpovedá vašim predstavám? Napíšte nám, o akú pozíciu máte záujem a priložte svoj životopis. Budeme vás kontaktovať.