Staňte se členem našeho týmu!

Hledáme kolegy, kteří se nebojí výzev a chtějí rozvíjet své schopnosti. Pokud chcete pracovat v naší společnosti, určitě se nám ozvěte!

Hledáme nové kolegy:

Přidej se k nám jako Specialista náboru a pojď nám pomoci hledat lidem seriózní práci.

Jsme Manuvia – mezinárodní personální společnost, která se specializuje na vyhledávání a výběr agenturních zaměstnanců, talentů středního managementu a servisu v oblasti personálního poradenství. Naší misí je najít každému člověku práci dle jeho požadavků a možností.

Staň se součástí příběhu jedné z největších personálních agentur v Česku a připoj se do našeho Staffingového týmu.

Proč začít budovat kariéru s námi?

Máme pevné základy – na trhu práce máme více než 20leté zkušenosti v šesti zemích a obsadili jsme přes 100 000 pracovních pozicí

Rosteme organicky – máme více než 600 interních a 12 000+ spokojených agenturních zaměstnanců u našich klientů doma i v zahraničí

Investujeme do lidí – obklopujeme se šikovnými lidmi, kteří sdílejí naši kulturu a investujeme do jejich budoucnosti díky workshopům a interním školením

Překonáváme naše hranice – řešíme nové výzvy, reagujeme na aktuální trendy a odevzdáváme si zkušenosti jako jednotlivci, tak i celá společnost

Tvojí prací bude:

  • vyhledávání vhodných kandidátů na zadané pracovní pozice,
  • telefonická konzultace pracovních nabídek s kandidáty,
  • práce v interní databázi společnosti, s pracovními portály, sociálními sítěmi,
  • kreativní tvorba a správa inzerce,
  • pravidelný reporting.

Co Ti nabízíme:

  • práci v zázemí moderní administrativní budovy v Ostravě – Hrabové,
  • motivační systém odměňování + týmové bonusy,
  • příspěvek na stravování,
  • možnost stravování v místní kantýně,
  • home office dle domluvy,
  • služební telefon a notebook,
  • plně hrazené sick days,
  • účast ve vzdělávacích programech a interních školeních,
  • další firemní benefity skupiny Manuvia (slevy na pobyty, nákupy ve vybraných obchodech).

Jaké kandidáty hledáme?

Úspěšný Specialista náboru v Manuvii by měl míst ukončené středoškolské vzdělání, výborné komunikační dovednosti a chuť navazovat kontakty s uchazeči o zaměstnání.

Je proaktivní a ovládá MS Office levou zadní.

Jestliže máš zkušenosti se zákaznickým servisem a ovládáš anglický nebo německý jazyk bereme to jako velké plus.

Zaujala Tě tato nabídka?

Ozvi se nám ještě dnes a zašli nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře, který nalezneš níže.

Nebo nás kontaktuj na +420 770 177 423 / +420 739 488 388

Náplň práce:

  • Kompletní vedení podvojného účetnictví přidělených firem
  • Zpracování účetních dokladů
  • Sestavování účetních výkazů, měsíčních reportů a ročních uzávěrek
  • Komunikace s úřady a bankami
  • Správa majetku a pohledávek
  • Zpracování daňových přiznání a hlášení o DPH
  • Zpracování a zasílání statistických výkazů

Naše očekávání od kandidáta:

  • Min. středoškolské vzdělání v oblasti ekonomie, účetnictví
  • Všeobecná znalost účetních předpisů, podvojného účetnictví
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Orientaci v účetním programu POHODA
  • Prokazatelná uživatelská znalost MS Office (Excel, Word, Outlook)
  • Logické myšlení, preciznost
  • Samostatnost, zodpovědnost

Co nabízíme:

  • Dlouhodobou spolupráci na HPP
  • Pravidelnou pracovní dobu PO-PÁ 7:30-15:30
  • Příjemné pracovní prostředí v moderní kancelářské budově
  • Vstupní zaškolení
  • Průběžné odborné školení na aktuální témata

Počet hledaných zaměstnanců: 1
Místo výkonu práce: Ostrava
Termín nástupu: ihned

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Pošlete nám, prosím, svůj pracovní životopis prostřednictvím “odpovědního formuláře”

Pro více informací nás můžete kontaktovat na:
+420 770 177 423 / +420 739 488 388
nebo na internalrecruitment@manuvia.com

Miluješ vývoj aplikací v .NET? Tak tohle bude práce pro Tebe!

IT oddělení společnosti Manuvia, které zabezpečuje vše od technického vybavení až po vlastní softvérové řešení hledá nového člena na pozici Software Developer.

  • Kromě vývoje se budeš moct bezprostředně podílet na tvorbě analýz a komunikovat s uživateli systémů, které tvoříme
  • Setkávat se se zajímavými externími IT týmy při propojování našich produktů s jejich řešeními
  • Do Tvé pracovní náplně bude bezpodmínečně patřit i vzdělávání, ať už v samotném kódování, anglickém jazyku nebo v dalších rozvojových věcech

Co můžeš očekávat od nás:

  • Platné členství a podporu ve skvělém malém týmu, kde není nouze o zábavu
  • Možnost přinášet inovace a nápady, které nezapadnou prachem
  • Kurzy, vzdělávání, literaturu dle Tvých požadavků
  • Flexibilní pracovní čas, zkusíme se domluvit, aby jsi u nás trávil čas tehdy, kdy máš největší chuť podávat nejlepší výsledky
  • Pokud se osvědčíš, home office nebude žádný problém
  • A pokud budeš mít někdy pocit, že je lepší zůstat doma, tak sick days to jistí
  • Teambuildingy, firemní akce a sem-tam nějaké překvapení

Co od Tebe očekáváme my:

  • Určitě znalost .NET, C#, SQL
  • Pokud máš zkušenosti s WPF, tak super, pokud ne, tak se hned něco nového naučíš
  • Analytické a algoritmické myšlení
  • Praxe alespoň při škole by byla super
  • Znalost AJ alespoň na úrovni B1

Termín nástupu: možný ihned

Zaujala Tě tato pracovní nabídka? Pošli nám, prosím, svůj pracovní životopis prostřednictvím “odpovědního formuláře”

Zaujala Vás některá z uvedených nabídek?

Napište nám, o jakou pozici máte zájem a přiložte svůj životopis. Budeme Vás kontaktovat.