Staňte se členem našeho týmu!

Hledáme kolegy, kteří se nebojí výzev a chtějí rozvíjet své schopnosti. Pokud chcete pracovat v naší společnosti, určitě se nám ozvěte!

Hledáme nové kolegy:

Přidej se k nám jako Specialista náboru a pojď nám pomoci hledat lidem seriózní práci.

Jsme Manuvia – mezinárodní personální společnost, která se specializuje na vyhledávání a výběr agenturních zaměstnanců, talentů středního managementu a servisu v oblasti personálního poradenství. Naší misí je najít každému člověku práci dle jeho požadavků a možností.

Staň se součástí příběhu jedné z největších personálních agentur v Česku a připoj se do našeho Staffingového týmu.

Proč začít budovat kariéru s námi?

Máme pevné základy – na trhu práce máme více než 20leté zkušenosti v šesti zemích a obsadili jsme přes 100 000 pracovních pozicí

Rosteme organicky – máme více než 600 interních a 12 000+ spokojených agenturních zaměstnanců u našich klientů doma i v zahraničí

Investujeme do lidí – obklopujeme se šikovnými lidmi, kteří sdílejí naši kulturu a investujeme do jejich budoucnosti díky workshopům a interním školením

Překonáváme naše hranice – řešíme nové výzvy, reagujeme na aktuální trendy a odevzdáváme si zkušenosti jako jednotlivci, tak i celá společnost

Tvojí prací bude:

  • vyhledávání vhodných kandidátů na zadané pracovní pozice,
  • telefonická konzultace pracovních nabídek s kandidáty,
  • práce v interní databázi společnosti, s pracovními portály, sociálními sítěmi,
  • kreativní tvorba a správa inzerce,
  • pravidelný reporting.

Co Ti nabízíme:

  • práci v zázemí moderní administrativní budovy v Ostravě – Hrabové,
  • motivační systém odměňování + týmové bonusy,
  • příspěvek na stravování,
  • možnost stravování v místní kantýně,
  • home office dle domluvy,
  • služební telefon a notebook,
  • plně hrazené sick days,
  • účast ve vzdělávacích programech a interních školeních,
  • další firemní benefity skupiny Manuvia (nákupy ve vybraných obchodech).

Jaké kandidáty hledáme?

Úspěšný Specialista náboru v Manuvii by měl míst ukončené středoškolské vzdělání, výborné komunikační dovednosti a chuť navazovat kontakty s uchazeči o zaměstnání.

Je proaktivní a ovládá MS Office levou zadní.

Jestliže máš zkušenosti se zákaznickým servisem a ovládáš anglický nebo německý jazyk bereme to jako velké plus.

Zaujala Tě tato nabídka?

Ozvi se nám ještě dnes a zašli nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře, který nalezneš níže.

Nebo nás kontaktuj na +420 770 177 423 / +420 739 488 388

Máš ekonomické vzdělání, analytické schopnosti a orientuješ se ve financích? Finanční oddělení společnosti Manuvia, hledá do svého týmu posilu na pozici Financial Treasurer junior. Vydělej si a získej množství benefitů. Práce je vhodná i pro absolventy.

Pracuj v mezinárodní personální společnosti, která se specializuje na vyhledávání a výběr agenturních zaměstnanců, talentů středního managementu a servisu v oblasti personálního poradenství.

Neváhej a ozvi se nám ještě dnes!

Pracovní náplň:

  • správa pohledávek
  • komunikace s faktoringovou společností, bankovními institucemi a pojišťovnami
  • hodnocení bonity klienta
  • stanovování limitů financování

Výhody pro zaměstnance:

  • příležitost pro osobní, profesní a kariérní rozvoj
  • stabilní a dlouhodobá spolupráce na HPP
  • služební notebook a mobilní telefon
  • plně hrazené sick days
  • příspěvek na stravné
  • možnost občasného využití Home office
  • příjemné pracovní prostředí v moderní kancelářské budově
  • další firemní benefity skupiny Manuvia (nákupy ve vybraných obchodech)

Požadavky na zaměstnance:

  • min. SŠ vzdělání ekonomického zaměření (vhodné i pro absolventy)
  • analytické schopnosti
  • dobrá orientace ve finanční oblasti
  • velmi dobrá znalost MS Excel

Nebo nás kontaktuj na +420 770 177 423

Hledáme do svého interního týmu nového kolegu/kolegyni na pozici finanční účetní. Máš 1 rok praxe (stáž, brigáda) a všeobecnou znalost účetních předpisů a podvojného účetnictví?

Pracuj v mezinárodní personální společnosti, která se specializuje na vyhledávání a výběr agenturních zaměstnanců, talentů středního managementu a servisu v oblasti personálního poradenství. Naší misí je najít každému člověku práci dle jeho požadavků a možností.

Staň se součástí příběhu jedné z největších personálních agentur v Česku!

Tvou náplní práce, jako účetní bude:

  • kompletní vedení podvojného účetnictví přidělených firem
  • zpracování účetních dokladů
  • sestavování účetních výkazů, měsíčních reportů a ročních uzávěrek
  • komunikace s úřady a bankami
  • správa majetku a pohledávek
  • zpracování daňových přiznání a hlášení o DPH
  • zpracování a zasílání statistických výkazů

Doplň náš tým a my Ti nabídneme:

  • podporu při zaučení
  • dlouhodobou spolupráci na HPP
  • průběžná školení na aktuální témata
  • možnost kariérního růstu
  • příjemné pracovní prostředí v moderní kancelářské budově v Ostravě
  • plně hrazené Sick days

A jaké znalosti a dovednosti bys měl mít?

  • všeobecnou znalost účetních předpisů, podvojného účetnictví
  • 1 rok praxe (stáž, brigáda)
  • orientaci v účetním programu POHODA (výhodou)
  • prokazatelnou uživatelskou znalost MS Office (Excel, Word, Outlook)
  • logické myšlení, preciznost
  • samostatnost, zodpovědnost

Máš ukončené VŠ vzdělání II. stupně a pracovní a obchodní právo Ti není cizí? Do svého interního týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici firemního právníka.

Staň se součástí příběhu jedné z největších personálních agentur v Česku!

Hlavními úkoly právního oddělení jsou:

  • příprava, připomínkování a kontrola smluvní dokumentace
  • poskytování právního poradenství především v oblasti pracovního a obchodního práva
  • právní zabezpečení nových projektů firmy
  • právní úprava a aktualizace provozně technického manuálu, podíl na přípravě interních předpisů a směrnic
  • vedení jednotlivých případů
  • komunikace s advokátní kanceláří
  • monitoring legislativních návrhů a změn

  • příležitost stát se součástí právního oddělení v rostoucí společnosti
  • dlouhodobou spolupráci na HPP s možností smlouvy na dobu neurčitou
  • pracovní prostředí v moderní kancelářské budově v Ostravě Hrabové
  • služební notebook a telefon
  • možnost výuky anglického jazyka
  • termín nástupu možný ihned/dohodou

  • ukončené VŠ vzdělání II. stupně v oboru právo
  • znalost pracovního a obchodního práva
  • znalost slovenského právního řádu výhodou
  • znalost anglického jazyka na úrovni B1
  • uživatelskou znalost MS Office (Excel, Powerpoint, Word, Outlook)
  • samostatnost, spolehlivost, preciznost
  • schopnost vyjednávat
  • časovou a geografickou flexibilitu
  • řidičský průkaz sk. B

Nebo se ozvi na kontakt:

Eva Huberová

+420 739 488 388

Zaujala Vás některá z uvedených nabídek?

Napište nám, o jakou pozici máte zájem a přiložte svůj životopis. Budeme Vás kontaktovat.